http://www.minigolf-hk.cz

MGC Hradečtí Orli

Naše hřiště otevírá ve 14 hodin.

klub minigolfu

Sportovní činnost klubu MGC Hradečtí orli a rozvoj minigolfové mládeže jsou finančně podporovány statutárním městem Hradec Králové a Královéhradeckým krajem.
Květnová orlí brigáda
Naši zánovní boudu se nakonec podařilo z areálu Slavie zachránit, ovšem uvést ji zpět do tohoto krásného stavu dalo hodně práce. Svaťa na ní dřela celý den, přičemž jí pomáhala Mírova neustále otravující, dokonce prý lesbická "čivava"... :-) Ale je na ní teď krásný pohled, zejména poté, co na ni Martin "naistaloval" náš překrásný orlí znak. Interiér je zatím vskutku pracovní.
A tady už je náš "mladej", samozřejmě, jak jinak, než s pivíčkem... :-) Detail jeho precizní práce. Nakonec přijel i Tygřík, zde je zachycen při začátku jeho hrůzného činu. To, co Jack šmirgloval celý den, Tygřík natřel během pár minut, bohužel natřel i vše okolo...
Po pokárání okolopracujícími orly si však dal více záležet. To vše pochopitelně v tygříkoidních sandálkách :-) Tygřík se štětkou proklatě nízko u pasu. Tohle si ovšem radši vzal do parády orel Aleš.
Náš nepříliš silný mycí stroj. S kterým to nejlépe umí Petr. Ale s Ivošovou pomocí to jde hned o poznání lépe :-) Samozřejmě, že správní orli se při brigádě neobejdou bez energetických nápojů.
Ale potom to podle toho taky vypadá... :-) Tady Míra určitě říká: "Ježiši chlapče, kdyť to máš samej kaňour". Lehká výměna názorů v podání Jacka a Martina. A opět záběr na precizní práci.
Hlavně musí být pohoda... a cigárko. Na závěr se dva orli pouští do namontování nedobytných dveří. Trochu to přidržíme. A je hotovo.

Návrat - výběr galerie
© 2020 MGC Hradečtí Orli - Designed by: M. Tománek, Programmed by: A. Mach