http://www.minigolf-hk.cz

MGC Hradečtí Orli

Naše hřiště je momentálně OTEVŘENO

klub minigolfu

Sportovní činnost klubu MGC Hradečtí orli a rozvoj minigolfové mládeže jsou finančně podporovány statutárním městem Hradec Králové a Královéhradeckým krajem.
"Velko" golfová rozcvička v Myštěvsi
Cedule s nápisem "GOLF" nás vítá. Jenom pro ujasnění, v tomhle nás tam zatím ještě nevozili, ale kdo ví, třeba příště... :-) Před začátkem hry ještě rychlé objasnění základních pravidel... ...a jdeme na to, aneb Jarda Jágr v Šimonově podání :-)
Ale odpálil to hezky, to se musí uznat. Náš učitel golfu si radši všechno předem proměří, svěřil se nám, že míří na body (asi na pampelišky) :-) Terezka a její ladný švih, orli jenom přihlížejí. I kolemjdoucí "amatéři" zírali, jak nám to "lítá"... :-)
Věřte, nebo ne, ale tohle skončilo přímo v jamce! Šimon se snažil ledacos okoukat, ale... ...stejně většinou končil tam, kde nechtěl... :-) Avšak s pomocí Martina a ochotného traktoristy, který mu upravil terén, si nakonec vždy dokázal poradit.
Občas jsme po úvodním odpalu ušli i více než 10 metrů :-) Šimonova forma se však postupně lepšila. A nejen jeho forma. Krásně "načipováno".


Ovšem zde je hlavní důvod toho, proč mě (Aleše) Šimon nakonec o pár úderů porazil... klasická česká upisovačka... :-) A nakonec již tradiční myštěvské autofoto.
Návrat - výběr galerie
© 2019 MGC Hradečtí Orli - Designed by: M. Tománek, Programmed by: A. Mach