http://www.minigolf-hk.cz

MGC Hradečtí Orli

Naše hřiště otevírá v 15 hodin.

klub minigolfu

Sportovní činnost klubu MGC Hradečtí orli a rozvoj minigolfové mládeže jsou finančně podporovány statutárním městem Hradec Králové a Královéhradeckým krajem.
Z historie našeho klubu
Memoriál Martina Zeleného na domácím hřišti, kdysi dávno v 90. letech. Stojící zleva: Jiří Janík, Ivo Martínek, Aleš Jezdinský, Šimon Slezák, David Zezulka. Sedící zleva: Petr Vlček, Libor Hasal, Martin Tománek, Danka Šubrtová. Tohle je pravděpodobně na jednom z našich prvních extraligových turnajů, v Brně na Lesné. Stojící zleva: Martin Tománek, Šimon Slezák, Jiří Janík. Sedící zleva: Jan Vlček, Ivo Martínek, Michal Hruška. Tentýž turnaj v Brně, noční návrat z restaurace: zleva Milan Hanuška, Jirka Janík, Martin Tománek a zcela střízlivý Michal Hruška. Letecký záběr na dnes již neexistující hřiště v Orlické kotlině. Ani nevím, kde jsem ho vlastně vzal.
Michal Dušek právě vyhrál CTM v Hradci Králové. Rok netuším. Tradiční letní grilovačka na starém hřišti. Konkrétní ročník opět neznámý (kdy se Kolíček vrátil do Oázy?) Velmi pěkná momentka: Jak velí tradice, vítěz Memoriálu Martina Zeleného (v tomto případě Ivoš) letí do Orlice. Brýle milosrdně ponechány na souši. Rok 1995, Aleš Jezdinský se právě stal juniorským mistrem republiky. V pozadí je kromě jiných známých tváří zcela vpravo vidět Tomáš Vysloužil, tehdy ještě neorel ;-)
Návrat - výběr galerie
© 2020 MGC Hradečtí Orli - Designed by: M. Tománek, Programmed by: A. Mach