http://www.minigolf-hk.cz

MGC Hradečtí Orli

Naše hřiště otevírá v 15 hodin.

klub minigolfu

Sportovní činnost klubu MGC Hradečtí orli a rozvoj minigolfové mládeže jsou finančně podporovány statutárním městem Hradec Králové a Královéhradeckým krajem.
Mistovství ČR Bystřice p. H. / Holešov, červenec 2010
Poslední kolo týmových soutěží na M ČR, orli bojují jako lvi - vlastně jako orli... ...odhodlanost a dobrá nálada z nich přímo srší... ...někteří takřka tančí... ...sem tam to ovšem někoho okrade...
...a sem tam někdo potká druhou šprycli. Shit! Co ví nějakej přivandrovalec z Bochumi o příčkách - určitě mi radí blbě. Tak já to fouknu třeba sem! S takovým přístupem ovšem není divu, že se kauč občas chytá za hlavu... ...jsou však i radostnější chvilky.
Ivoš se totiž na hru pekelně soustředí. Petr se taky pekelně soustředil, ale trubka nepřijímala. Celkem třikrát. To Ota se s trubkou nemazal a prohodil hned napoprvé. Na koši je Jack neomylný, takže je zde povoleno fotit ho.
Kauč Michal se tváří trochu kysele, protože už ví, že týmové zlato pro orlí seniory nebude. Po skončeném kole byly analyzovány příčiny neúspěchu a došlo se k závěru, že za všechno může (jako obvykle) kauč. Ale teď už honem na rozstřel o třetí místo v kategorii Senioři I. Perfektně protažený úder na pyramidách v podání Ivoše.
Laďa Švihel v rozstřelu na druhé dráze, orli napjatě přihlížejí - spadne, nespadne? (Nespadl). Tohle ovšem, jak vidno, taky nespadlo. A dvojku dal na loopingu i Petr, takže seniorský bronz putoval k Janu Birešovi. No ale co už, hlavně že máme tu naši medajli - stříbrná je taky dobrá.
Takže jsou nakonec všichni šťastní a veselí. Cenný kov jsme získali i v juniorské kategorii: Marek Vlček a jeho nový přírůstek do sbírky. Ještě společná fotografie s pokálkem. A teď všichni orli pěkně pohromadě. Jen škoda, že se nám mezitím už začalo smrákat...
Návrat - výběr galerie
© 2020 MGC Hradečtí Orli - Designed by: M. Tománek, Programmed by: A. Mach